fbpx
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

  • Sepette ürün yok.

Hakkımızda

  /  Hakkımızda

Uzman Sertifika ® Hakkında

Uzman Sertifika ® Türkiye'deki üniversiteler ile yaptığı resmi protokol kapsamında bu üniversitelerin sertifikalı uzaktan eğitimlerini tek çatı altında toplayan lider ve güvenilir bir kuruluştur.
Üniversitelerin ilgili merkezleri ile anlaşmalar yaparak profesyonel gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim formatında katılımcılara ulaştırıyoruz. Size; istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kaliteli ve onaylanmış eğitim ile, hayat boyu öğrenme fırsatı sunuyoruz. Üstelik eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanırsanız sertifikanızın onaylanmış şekilde adresinize kargolanmasını sağlıyoruz.

"Kariyer yolculuğu bir adımla başlar, şimdi kariyerine yön ver"

Neden Güvenilir?

Uzman Sertifika ® Üniversiteler ile protokol kapsamında ortak uzaktan eğitimler düzenleyen Türkiye'nin lider ve güvenli eğitim portalıdır.

Uzman Sertifika ®, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı Türk Patent Kurumu tarafından 21.04.2016 tarih ve 2015 67661 tescil numarasıyla 35. ve 41. sınıflarda tescil edilmiş bir marka ve kuruluştur.

Uzman Sertifika ® internet sitesi olan www.uzmansertifika.com Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ETBİS’e kayıtlı ve güvenli bir internet portalıdır.

Uzman Sertifika ® portalındaki kredi kartı ile ödeme işlemlerinde kredi kartı bilgileri 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Kredi kartı ödeme altyapısı BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip güvenli İyzico tarafından sağlanmaktadır.

Eğitim ödemeleri karşılığında, basılı fatura kesilmekte ve sertifikanız ile adresinize kargolanmaktadır.

Uzman Sertifika ® ile Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi arasında yapılan protokolu (anlaşmayı) aşağıda belirtilen üniversitenin resmi internet adreslerinden doğrulayabilirsiniz.

"Kendini değiştir, geleceğini değiştir"

Üniversite Sertifikalı Eğitimler ile Kariyerine Yön Ver!

User registration

Reset Password

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Whatsapp