GELECEĞİNİZE YÖN VERİN

Sayılarla: Uzman Sertifika ®

2015
Kuruluş Yılı
500
Eğitim
100
Eğitmen
30000
Mezun
20
Personel
2
Ofis

Biz Kimiz?

Uzman Sertifika ®, başta sanayi ve kamu kuruluşları olmak üzere bireylere ve kurumlara yönelik yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim programlarını organize etmek, teknik ve sosyal alanlarda danışmanlık sağlamak ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlayacak proje iş birlikleri geliştirmek üzere kurulmuştur. Uzman Sertifika ®’nın misyonu eğitim alanlarının çeşitliliği ve yüksek hizmet kalitesiyle, bir yandan ülkenin yetişmiş insan gücüne katkıda bulunan, diğer yandan piyasanın ihtiyacı olan nitelikli iş gücü yetiştirebilen; yaşam boyu eğitim felsefesini benimseyen ve destekleyen lider eğitim platformu olmaktır. Uzman Sertifika ®, 2015 yılında akademisyenler tarafından Teknokentte kurulmuştur. Başta üniversiteler olmak üzere çeşitli kurumlar ile protokoller yapmıştır ve iş birlikleri devam etmektedir. 30 binden fazla kişiyi sertifikalandırmıştır. Bünyesinde 500’den fazla eğitim ve sertifika programı bulunmaktadır.

YENİ NESİL ONLINE EĞİTİMLER

e-Devlette Sorgulanabilir Üniversite Sertifikaları

e-Devlet Onayı

Eğitimlerin sonunda hazırlanan üniversite onaylı sertifikalar e-Devlet kapısına işlenir, sorgulanabilir ve doğrulanabilir. Sertifikalar barkodlu ve imzalıdır.

Üniversite Onayı

Sertifikalandırma, Yükseköğretim Kurulu'na bağlı seçkin üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri tarafından yapılmaktadır.