fbpx
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

  • Sepette ürün yok.

Örnek Sertifika

  /  Örnek Sertifika

Eğitimler sonunda sertifikalandırma üniversite tarafından yapılmaktadır. Sertifika hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmaktadır.

🏛  Üniversite Onaylı Sertifika

✍ Islak İmzalı Gerçek Sertifika

📖 Türkçe / İngilizce

👔 Kamu / Özelde Geçerli

🌐 Ulusal / Uluslararası Geçerli

🚍 Ücretsiz Kargo

* Üniversite onaylı sertifika gönderiminde ıslak imzalı ve basılı sertifika ücretsiz kargo şeklinde gönderilmektedir. Üniversite onaylı sertifikalarda e-sertifika (.pdf , resim vs.) şeklinde bir gönderimimiz yoktur.

Uzman Sertifika ® aracılığı ile 2015 yılından günümüze 7500+ den fazla katılımcımız sertifika programlarımızdan mezun olmuştur.

Yabancı dil eğitimlerinin sonunda sertifikalandırma USEM Continuing Education Center tarafından yapılmaktadır. Yabancı dil eğitimlerinde Sertifika İngilizce olarak hazırlanmaktadır.

🏛  USEM Onaylı e-Sertifika

✍ Islak İmzalı Gerçek Sertifika* (isteğe bağlı)

✅ Europass Avrupa Dil Pasaportu Ekli**

📖 İngilizce Dilinde Hazırlanmış

👔 Kamu / Özelde Geçerli

🌐 Ulusal / Uluslararası Geçerli

* Yabancı dil eğitimlerine yönelik sertifika gönderiminde e-sertifika (PDF) gönderimi ücretsiz olup, 50 TL karşılığında basılı sertifika ve eki gönderilmektedir. Bu ücrete basım ücretleri ve kargo ücreti dahildir. Basılı sertifika ödemesi için tıklayın

** Ek olarak verilen, Avrupa Dil Pasaportu ile sertifikanızı yurt dışında ve uluslararası alanda kullanabilirsiniz. Genel ingilizce kur eğitimlerimizde (A1, A2, B1, B2, C1, C2) Avrupa Dil Pasaportu gönderilmektedir. Supplementary Document: Language Passport (The Europass Language Passport is part of the European Language Portfolio developed by the Council of Europe).

*** Sınavlara yönelik eğitimlerimizde (YDS, YKS, YÖKDİL, TIPDİL, IELTS, TOEFL, PTE vs.) sadece sertifika gönderilmekte olup sınav uygulanmadığı için ayrıca dil pasaportu eki gönderilmemektedir.

Whatsapp

User registration

Reset Password