fbpx
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

  • Sepette ürün yok.

SSS

  /  SSS

RESİMLİ ANLATIM DESTEK SAYFALARI

SIKÇA SORULAN SORULAR

Uzman Sertifika ® nedir?

Uzman Sertifika ®, Türkiye’nin seçkin üniversiteleri ve kurumları ile işbirliği yaparak üniversite onaylı ve ıslak imzalı sertifika sunan lider online eğitim platformudur. Türkiye’nin en iyi uzaktan eğitim platformu sloganı ile her yıl binlerce kişiye ıslak imzalı ve adrese teslim sertifika göndermektedir. Uzman Sertifika ®, 2015 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzman Sertifika ® bir marka mı?

Evet. Uzman Sertifika ®,  T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı Türk Patent Kurumu tarafından 21.04.2016 tarih ve 2015 67661 tescil numarasıyla 35. ve 41. sınıflarda tescil edilmiş bir marka ve kuruluştur.

Hangi üniversiteler ile anlaşma yapıldı?
  • Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, 2017 – halen devam ediyor (link)
  • Bursa Uludağ Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, 2017 – 2018
  • Sakarya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, 2016 – 2016
  • Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, 2015 – 2016
Üniversite ile olan anlaşmayı nasıl doğrulayabilirim?

Uzman Sertifika ® ile Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi arasında yapılan protokolu (anlaşmayı) aşağıda belirtilen üniversitenin resmi internet adreslerinden doğrulayabilirsiniz.

Anlaşma Duyurusu: https://duyem.duzce.edu.tr/Duyuru/20196/uzman-sertifika-egitimleri-hakkinda

İşbirliği: https://duyem.duzce.edu.tr/Sayfa/5573/isbirlikleri

Başvuru Yönlendirmesi: https://duyem.duzce.edu.tr/

Uzman Sertifika ® neden güvenilir?

Uzman Sertifika ® neden güvenilir?

Uzman Sertifika ®,  T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı Türk Patent Kurumu tarafından 21.04.2016 tarih ve 2015 67661 tescil numarasıyla 35. ve 41. sınıflarda tescil edilmiş bir marka ve kuruluştur.

✓ Uzman Sertifika ® internet sitesi olan www.uzmansertifika.com Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ETBİS’e kayıtlı ve güvenli bir internet portalıdır.

✓ Uzman Sertifika ® portalındaki kredi kartı ile ödeme işlemlerinde kredi kartı bilgileri 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

✓ Kredi kartı ödeme altyapısı BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip güvenli İyzico tarafından sağlanmaktadır.

✓ Eğitim ödemeleri karşılığında, fatura kesilmekte ve e-fatura düzenlenerek başvuru esnasında belirttiğiniz e-mail adresinize en geç 7 gün içinde gönderilmektedir.

Uzman Sertifika ® ile Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi arasında yapılan protokolu (anlaşmayı) aşağıda belirtilen üniversitenin resmi internet adreslerinden doğrulayabilirsiniz.

Anlaşma Duyurusu: https://duyem.duzce.edu.tr/Duyuru/20196/uzman-sertifika-egitimleri-hakkinda

İşbirliği: https://duyem.duzce.edu.tr/Sayfa/5573/isbirlikleri

Başvuru Yönlendirmesi: https://duyem.duzce.edu.tr/

Uzman Sertifika ® internet sitesinin Google'da güvenliği var mı?

Evet. Goggle Şeffaflık Raporu Güvenli Tarama Site Durumu hizmetinde “Site durumunu kontrol edin” özelliğini kullanarak www.uzmansertifika.com için “Güvenli olmayan herhangi bir içerik bulunmadı” açıklamasını görüntüleyebilirsiniz.

Doğrulama linki: https://transparencyreport.google.com/safe-browsing/search?url=www.uzmansertifika.com&hl=tr

Bazı firmalar uluslararası geçerli sertifika verdiğini iddia ediyor. Güvenmeli miyim?

Türkiye’de bazı firmalar kendi kurdukları yurt dışı kaynaklı bir siteye referans göstererek uluslararası sertifika verdiğini iddia etmektedir. Başka bir ifade ile eğitime veren de kendileri, yurt dışındaki uluslararası kuruluşta kendileri oluyor. Bu dolandırıcılara karşı çok dikkatli olmanızı öneririz. Diğer yandan uluslararası bir örgüt onaylı sertifika dahi olsa ABET, MÜDEK gibi akreditasyonu olmadığı sürece sertifikalar geçersizdir. Türkiye’de sertifika vermeye yetkili kurumlar YÖK’e bağlı Üniversiteler ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kuruluşlardır.

Sertifikalar MEB onaylı mı?

Sertifikalarımız devlet üniversitesi onaylıdır. Üniversiteler MEB’e bağlı kuruluşlar olmayıp Yüksek Öğretim Kurumuna (YÖK) bağlıdır. Dolayısıyla devlet üniversitesi onaylı sertifikalar Türkiye’de resmi olarak tanınmaktadır.

MEB sertifikası ile Üniversite sertifikası arasındaki fark nedir?

MEB sertifikası ile Üniversite sertifikası arasındaki fark: MEB onaylı uzaktan eğitim sertifikaları, eğitim uzaktan eğitim olsa dahi sınavı örgün yani sınıf ortamında yapmaktadır. Sınav için yılın belirli ve kısıtlı tarihlerinde sınavın yapılacağı şehire gitmeniz ve sınava örgün katılmanız gerekmektedir. Üniversite onaylı sertifikalandırmamızda ise hem eğitim hem de sınav tamamen uzaktan (online) yapılmaktadır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gelmenize gerek kalmaz ve en hızlı bir şekilde devlet üniversitesi onaylı resmi sertifikaya sahip olursunuz.

Uzman Sertifika ile kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Evet. Kredi kartı ödeme altyapımız Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS) lisanslarına sahip güvenli iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca internet sitemiz 256 bit şifreleme yaparak kredi kartı bilgilerinizi güvence altında almaktadır, bu durumu adres çubuğunda şifrelenmiş ikondan ya da https:// uzantısından teyit edebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. İlgili ödeme kuruluşunun internet sitesi aşağıda belirtilmiştir.


https://www.iyzico.com/
İyzico Telefon: +90 216 599 01 00

Uzaktan eğitim nedir? Kimler katılabilir?

Uzaktan eğitim, klasik bir sınıf ortamı ve belirli sürelerde eğitim almak yerine, internete erişimi olan bir cihazdan istediğiniz zamanda ve istediğiniz yerde eğitim alabildiğiniz bir eğitim türüdür. Uzaktan eğitimin sunduğu zaman ve mekan serbestisi sayesinde istediğiniz yerden istediğiniz eğitimi alabilirsiniz.

Uzman Sertifika’da yer alan online eğitimler ön şartsız ve koşulsuz herkesin katılımına açıktır. Satın aldığınız uzaktan eğitimleri istediğiniz yerden istediğiniz zaman izledikten ve tamamladıktan sonra isminizin yer aldığı ıslak imzalı ve üniversite onaylı sertifika adresinize posta yolu ile gönderilir. Yani kursu uzaktan tamamlarsınız ardından da adresinize sertifika gönderilir.

Nasıl sertifika alırım?

Kursları tamamladıktan sonra sertifikanız adresinize gönderiliyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey istediğiniz kursu satın almak ve adres bilginizi tamamlamak.

• Dilediğin eğitimi sepete ekle, şimdi satın al

• Ödeme onayından sonra eğitime hemen başla

• Dilediğin cihazdan, dilediğin zaman eğitime katıl

• İnternet ortamında online test sınavına gir

• Üniversite sertifikan kargo ile adresine gelsin

Neden katılmalısınız?

• Tanınırlığı olan, uluslararası ve güvenilir üniversite sertifikanızı, özgeçmişinize altın harflerle yazdırın.

• İş başvurularında dikkat çekin ve iş mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.

• Uzmanlığınızı belgeleyin, işinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Avantajlar neler?

✓ Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır.

✓ Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

✓ Sınıf içi eğitim yerine, ders videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

✓ Sertifikanız üniversite tarafından hazırlanır, sertifika numarası ile üniversiteden doğrulanabilir.

Sadece iş bulmak için mi?

Eğitimler, İşiniz ile ilgili yeni bilgiler öğrenerek mevcut işinizde kariyer yapmanıza yardımcı olur.

Eğitimler ve sertifikalar iş başvurularında etkili olur mu?

Resmi onaylı sertifikalar; bilginizi belgelemenizi ve özgeçmişinize güç katarak iş başvurularınızda bir adım öne geçmenizi sağlar.

Aldığım sertifika ne işime yarayacak?

Satın aldığınız sertifikayı CV’nize ekleyerek kariyerinizi geliştirebilir, iş başvurularında bir adım öne çıkabilirsiniz. Üstelik sınıf ortamında belirli bir zamanda katılarak vakit kaybetmeden istediğiniz yerden, istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Sadece CV konusunda değil, istediğiniz zamanlarda kendiniz geliştirmek için de kurslara katılabilirsiniz. Üniversitelerin uzman akademisyen kadroları ve alanında uzman kişiler tarafından oluşturulan bu eğitimler ile bilginizi arttıracaksınız. Bununla birlikte artık internet üzerinden alınabilen zorunlu İSG eğitimlerine de katılabilirsiniz.

Sertifikalar geçerli mi?

Evet. Sertifikalar; devlet üniversitesi tarafından onaylanıyor. Hem kamuda hem de özel sektörde geçerliliği bulunmaktadır. Sertifikalarda hem Türkçe hem de İngilizce bilgiler yazmaktadır. Ayrıca ulusal ve uluslararası geçerlidir.

Üniversite onaylı sertifikaların uluslararası geçerliliği var mıdır?

Evet. Üniversite onaylı sertifikaların uluslararası geçerliliği vardır. Türkiye’deki üniversitelerin vermiş oldukları sertifika, diploma gibi ulaslararası geçerliliğe sahiptir. Türkiye’deki üniversitelerin uluslararası denklik sorunu yoktur. Örneğin Türkiye’deki bir üniversiteden aldığınız diploma ile yurt dışında yüksek lisans ve doktora programlarına kayıt yapabildiğiniz gibi, sertifikalarda benzer geçerliliğe sahiptir. Diğer yandan üniversitelerin uluslararası akreditasyon derneklerine bağlı olma zorunluluğu ve gereksinimi yoktur. Üniversitelerin vermiş oldukları diploma ve sertifikalar, ülkelerarası denklik anlaşmaları ile uluslararası geçerliliği söz konusudur.

Eğitim süreci nasıl işliyor?

Eğitimi 1 ay süresince tamamlamalısınız. Eğitim, toplamda 3 ay olarak erişiminize açık kalacaktır.

 Eğitim, internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir.

Kredi kartı ile ödemelerde eğitim site üzerinde otomatik olarak hemen başlar. Havale/EFT ile ödemelerde eğitim, ödeme onayından sonra başlar.

Eğitim videolarının tümü önceden sisteme yüklenmiştir.

Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Belirtilen süre içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde eğitiminizi alabilirsiniz.

İnternete bağlı bir cihaza (bilgisayar, tablet, telefon vs.) sahip olmanız yeterlidir.

Sınav süreci nasıl işliyor?

  Eğitim süresi (1 ay) içerisinde sınava giren ve başarılı olan katılımcıya “Başarı Sertifikası, sınava girmeyen ya da başarısız olan katılımcıya “Katılım Sertifikası” gönderilir.

• Sınav / 1 Online Test (isteğe bağlı)

• Sınav Hakkı / 3

• Geçme Notu / 50

  Sertifika sınavı internet üzerinden yapılır, sınava katılmak için belirli bir gün sınırlaması bulunmamaktadır. Fakat, başarı sertifikası sınavına, eğitime başladıktan en geç 1 ay sonrasına kadar girilmelidir.

  Sertifika sınavına, mobil cihazlardan (akıllı telefon, tablet) veya bilgisayar üzerinden katılabilirsiniz.

  Sertifika sınavı, çoktan seçmeli test şeklinde ve genellikle 20 sorudan oluşmaktadır. Sınavda başarılı olabilmeniz için soruların en az yarısına doğru cevap vermeniz gerekir. Sınav süresi ise 30 dakikadır. Katılımcılar toplamda 3 defa sınav tekrarı yapabilir. Alınan en yüksek puan geçerli sayılır. İlk sınavda yeterli puanı aldığınızda ikinci ve üçüncü sınav hakkınızı kullanmak zorunda değilsiniz.

Sertifika süreci nasıl işliyor?

Eğitimini tamamlayan katılımcı, sistem üzerinde eğitim içeriği sekmesinde en sonda bulunan “Sertifika Talep Formu” aracılığı ile sertifikasını talep eder.

Sertifikanız üniversite tarafından basılır ve başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargolanır. Sertifikanız ile birlikte eğitim içeriği belgesi de gönderilir.

Sertifikanız, eğitiminizi tamamlamanıza müteakiben en geç 15 gün sonra karşı ödemeli olarak ARAS kargo ile gönderilir. Bu süre maksimum süredir. Bu sürenin nedeni üniversite mezuniyet ve onay süreci ile kargo sürecinden kaynaklanmaktadır.

 Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi ve sınav notu yer almamaktadır.

 Sertifikanız üniversite tarafından verildiği için uluslararası ve ömür boyu geçerlidir.

Eğitimler canlı mı?

Hayır. Eğitimler asenkron uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Tüm ders videoları ve ders dökümanları daha önceden sisteme yüklenmiştir. Dilediğiniz ders videosunu izleyebilir ve dökümanı inceleyebilirsiniz. Sistemdeki sıralamaya uymanız tavsiye edilir.

Eğitime nasıl ve nereden girebilirim?

Eğitimi kredi kartı ile başarılı bir şekilde satın aldıktan sonra eğitim site üzerinden otomatik olarak size görüntülenir. Banka havalesi ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda yetkililerimiz tarafından ödeme kontrolü ve onayı yapılır, ardından eğitim site üzerinden size görüntülenir. Eğitime başlamak için web sitemizde kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra, Hesabım > Profil > Eğitimler adımlarını takip ederek, satın almış olduğunuz eğitimlere giriş yapabilirsiniz.

UZAKTAN EĞİTİME GİRİŞ ADIMLARI

[1] Eğitiminize giriş yapmak için öncelikle https://uzmansertifika.com/hesabim/ adresine giriniz, kullanıcı adınız ve şifreniz ile siteye giriş yapınız.

[2] Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik profili > Eğitimler” adımlarını izleyebilir ya da https://uzmansertifika.com/profil-sayfasi/?user-action=courses bağlantısından eğitim/eğitimlerinizi listeleyebilirsiniz.

[3] Eğitim başlığının sağında bulunan “Eğitime Başla” yazısına tıklayınız.

[4] Açılan sayfadaki eğitim görselinin altındaki tablarda bulunan “Eğitim İçeriği” ne tıklayınız.

[5] Eğitim videoları, dökümanları, sınav ve sertifika talep formu olmak üzere tüm modüller görüntülenecektir.

 

Kullanıcı adın ve şifren ile www.uzmansertifika.com ‘da sisteme giriş yap

 

Profilinden “Eğitimler” sekmesini aç

 

“Eğitime Başla” yazısına tıkla

 

Eğitim görselinin alt sekmesinde bulunan “Eğitim İçeriği” ne tıkla

 

Açmak istediğin ders konusunun üzerine tıkla

 

Açılan yeni penceredeki video play tuşuna bas ve dersi izle

Eğitime hangi cihazlardan girebilirim?

Eğitiminize cep telefonu, tablet ve bilgisayardan giriş yapabilirsiniz.

Eğitime hangi zamanlarda girebilirim?

Eğitimin süreci içerisinde dilediğin gün ve saatlerde giriş yapabilirsiniz (7/24)

Eğitim süresi ne kadar sürüyor?

Eğitim süresi 1+2 yani toplam 3 aydır. İlk bir ay sertifikalandırma işlemi gerçekleştirilir. Toplamda 3 ay eğitime erişiminiz açık olur.

Eğitimler ne zaman başlıyor?

Gün, saat ve yer sınırı olmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden eğitime başlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğitime başlamanız için ödemenin tamamlanması gerekmektedir. Kredi kartı / banka kartı ile ödemelerde eğitimler sistem üzerinden otomatik başlar, havale / EFT ödemelerinde ise eğitimler ödeme onayından sonra başlamaktadır.

Eğitimler hangi günler, saat kaçta?

Eğitim programları, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden eğitimleri izleyebilirsiniz.

Sertifika için sınava girmek gerekiyor mu?

Sınavlı eğitimlerde “Başarı sertifikası” alabilmek için sınava girmeniz gerekli, sınava girmek istemiyorsanız eğitim videolarını tamamlayarak Katılım Belgesi” sahibi olabilirsiniz.

Başarı sertifikası ve katılım sertifikası arasındaki fark nedir?

“Başarı Sertifikası” alabilmek için sınava girmeniz ve yeterli bir puan (en az 50p) almanız gerekmektedir. Başarı sertifikası, sertifikayı sınav ile hak ettiğinizi temsil eder. Katılım Sertifikası” alabilmek için eğitime katılmanız ve eğitiminizi tamamlamanız gerekmektedir. Katılım sertifikası, eğitime katıldığınızı ve tamamladığınızı temsil eder. Katılım sertifikası alabilmek için sınava girme zorunluluğu yoktur.

Sınavlar nasıl yapılıyor?

Sınavlar online şeklinde internet üzerinden sitemiz üzerinden yapılıyor.

Sınavlar yöntemi nasıl uygulanıyor?

Sınavlar çoktan seçmeli test şeklinde online (internet ortamında) yapılmaktadır. Genelde 10 ya da 20 soru sorulmaktadır.

Sınava nasıl ve nereden girebilirim?

Sınava girmek için web sitemizde kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra, Hesabım > Profil > Eğitimler adımlarını takip ederek, satın almış olduğunuz eğitime öncelikle giriş yapınız. Eğitim içeriği listesinin sonuna doğru bulunan “Sertifika Sınavı”na tıklayarak sınavınıza giriş yapabilirsiniz.

SINAVA GİRİŞ ADIMLARI

[1] Eğitiminize giriş yapmak için öncelikle https://uzmansertifika.com/hesabim/ adresine giriniz, kullanıcı adınız ve şifreniz ile siteye giriş yapınız.

[2] Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik profili > Eğitimler” adımlarını izleyebilir ya da https://uzmansertifika.com/profil-sayfasi/?user-action=courses bağlantısından eğitim/eğitimlerinizi listeleyebilirsiniz.

[3] Eğitim başlığının sağında bulunan “Eğitime Başla” yazısına tıklayınız.

[4] Açılan sayfadaki eğitim görselinin altındaki tablarda bulunan “Eğitim İçeriği” ne tıklayınız.

[5] “Online Test Sınavı”na tıklayınız, sınavınız görüntülenecektir.

 

Kullanıcı adın ve şifren ile www.uzmansertifika.com ‘da sisteme giriş yap

 

Profilinden “Eğitimler” sekmesini aç

 

“Eğitime Başla” yazısına tıkla

 

Eğitim görselinin alt sekmesinde bulunan “Eğitim İçeriği” ne tıkla

 

İçerikte bulunan online test sınavının altındaki “Sertifika Sınavı” na tıkla

 

Açılan penceredeki formu eksiksiz doldur

 

Formun sonundaki “Sonraki” butonuna tıkla

 

Ekrana çıkan soruları çöz ve diğer sorular için ekranı aşağıya kaydır.

 

Soruları cevapladıktan sonra en aşağıda bulunan “Gönder” butonuna tıkla

 

Sağda bulunan ekran barını (çubuğunu) en yukarı kaydır

 

Ekrandaki “Puanı Görüntüle” butonuna tıkla

 

Açılan yeni pencerede sınav başarı puanınız görüntülenecektir.

Başarı sertifikası alabilmem için ne zaman sınava girmeliyim?

Kayıt olduktan sonra ilk bir ay içerisinde sınava girmeniz gerekmektedir. Eğitiminizi isterseniz ilk gün isterseniz 30. gün tamamlayabilirsiniz. İl bir ay sınav olmazsanız tarafınıza katılım sertifikası gönderilir.

Sınavlar süresi ne kadar?

Sınav süresi 30 dakikadır. Sınavı başladıktan sonra 30 dakika içerisinde sınavınızı sonlandırmanız gerekmektedir.

Sınav sonucumu nereden öğrenebilirim?

Sınav sonucunuzu sınavı tamamladığınızda ekranın en üst kısmında belirecektir. Örneğin 85/100 ekrana yansıması 100 üzerinden 85 aldığınız anlamına gelmektedir. Başarı sertifikası talep edebilmeniz için 100 üzerinden en az 50 almanız gerekmektedir. Eğer alamadıysanız 2 defa daha sınav tekrarı yapabilirsiniz. En yüksek aldığınız not geçerli olacaktır. Eğer sınav sonucunuzu göremediyseniz mesai saatleri içinde bizlere telefon edebilir ya da e-mail gönderebilirsiniz. Mesai saatlerimiz Pazartesi-Cuma 09:00 – 17:30’dur. İletişim bilgilerimiz için tıklayın

Sınavda yeterli puanı alamadım, ne yapmalıyım?

Sınavda başarılı olabilmeniz için en az 50 puan almanız gerekmektedir. Eğer alamadıysanız sınavınızı iki defa daha tekrarlayabilirsiniz. Yani toplamda üç sınav hakkınız bulunmaktadır. En yüksek aldığınız puan geçerli olacaktır. İlk sınavda yeterli puan aldıysanız sınavı tekrarlamanıza gerek yoktur.

Sınava girmek zorunda mıyım?

Hayır. İlk 1 ay içerisinde sınava girmemeniz halinde sonrasında katılım sertifikanız tarafınıza kargolanmaktadır.

Eğitimi ve sınavı tamamladım şimdi ne yapmalıyım?

Eğitiminizi tamamladıktan sonra, eğitim materyallerini takip ettiğiniz “Eğitim İçeriği” kısmında sonlara doğru “Sertifika Talep Formu” nu doldurup göndermeniz gerekmektedir.

Sertifika talep formunu ne zaman göndermeliyim?

Eğitiminizi ve sınavınızı tamamladıktan sonra ilk bir ay içerisinde sertifika talep formunu göndemeniz gerekmektedir. Bu 1. günde olur, 30. günde olabilir.

Sertifika talebinde nasıl bulunabilirim?

Sertifika talep formunu doldurmak için web sitemizde kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra, Hesabım > Profil > Eğitimler adımlarını takip ederek, satın almış olduğunuz eğitime giriş yapmanız gerekmektedir.

SERTİFİKA TALEP İŞLEMİ ADIMLARI

[1] Eğitiminize giriş yapmak için öncelikle https://uzmansertifika.com/hesabim/ adresine giriniz, kullanıcı adınız ve şifreniz ile siteye giriş yapınız.

[2] Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik profili > Eğitimler” adımlarını izleyebilir ya da https://uzmansertifika.com/profil-sayfasi/?user-action=courses bağlantısından eğitim/eğitimlerinizi listeleyebilirsiniz.

[3] Eğitim başlığının sağında bulunan “Eğitime Başla” yazısına tıklayınız.

[4] Açılan sayfadaki eğitim görselinin altındaki tablarda bulunan “Eğitim İçeriği” ne tıklayınız.

[5] “Sertifika Talep Formu”na tıklayınız, form görüntülenecektir.

 

Kullanıcı adın ve şifren ile www.uzmansertifika.com ‘da sisteme giriş yap

 

Profilinden “Eğitimler” sekmesini aç

 

“Eğitime Başla” yazısına tıkla

 

Eğitim görselinin alt sekmesinde bulunan “Eğitim İçeriği” ne tıkla

 

İçerikte bulunan sertifika talep formu başlığının altındaki “Sertifika Talep Formu” na tıkla

 

Ekrana gelen formu eksiksiz doldur

 

Formun sonundaki “Gönder” butonuna tıkla

 

Ekranın sağında bulunan barı (çubuğu) en yukarı kaydırın

 

 

“Yanıtınız kaydedildi” yazısı belirdiyse formunuz başarıyla gönderilmiştir

Sertifika talep formunu gönderdim şimdi ne yapmam gerekiyor?

Sertifika talep formunu gönderdikten sonra bir şey yapmanıza gerek yok. Sertifika talep formları tarafımıza sorunsuz ulaşmaktadır. Akabinde sertifikalandırma işlemleriniz başlar.

Sertifikamı basılı olarak gönderiyor musunuz?

Almaya hak kazandığınız sertifikalar basılı olarak belirttiğiniz adrese kargolanır. Sertifika numarası ile üniversiteden doğrulanabilir. Yabancı dil eğitimlerine ait sertifikalar ise e-mail ile e-sertifika şeklinde gönderilir.

Sertifikam ne zaman elime ulaşır?

Eğitim sonunda üniversite onaylı sertifikanız en geç 15 iş günü içinde adresinize kargolanır. Üniversiteye bağlı olmak kaydıyla daha erken de elinize ulaşabilir.

Sertifikam kargoya verildiğinde nasıl haberim olur?

Sertifikanız kargoya verildikten sonra kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz cep telefon numaranıza kargo bilgileri (kargo ismi, kargo takip no) SMS mesajı ile gönderilir.

İLETİŞİM FORMU | BİZE YAZIN


User registration

Reset Password

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Whatsapp